De KWPN Select Sale biedt u de mogelijkheid om een talentvolle hengst te kopen, die voldoet aan de normen wat betreft exterieur, beweging, sportkwaliteiten en gezondheid. Alle aangeboden paarden hebben een volledige veterinaire sportkeuring ondergaan. Ze zijn volledig röntgenologisch gekeurd en zijn klinisch onderzocht.
De KWPN Select Sale is voor hengsteneigenaren een uitgelezen gelegenheid om hun hengst in de etalage te zetten voor een breed internationaal publiek. De hengsten worden geselecteerd tijdens de eerste bezichtiging. Alleen hengsten die worden doorverwezen naar de tweede bezichtiging komen in aanmerking om deel te nemen aan de KWPN Select Sale.
Aanmelden kan via de selectiecommissie, bestaande uit: Teus van den Brink, Sjaak van der Lei, Daan Horn, Nico Witte, Jacques Marée, Sjaak van der Lei of via de mail (salespromotion@kwpn.nl) vooraf of tijdens de eerste bezichtiging.
Alle hengsten moeten voldoen aan de gestelde veterinaire eisen voor de KWPN Select Sale. De dressuurpaarden worden tevens na de eerste bezichtiging aan de longe bekeken door de selectiecommissie. Na de eerste bezichtiging vindt er een foto- en videodag plaats in Ermelo. De hengsten worden hier aan de hand getoond op de straat en er worden foto's gemaakt.
Informatie voor deelnemers:
Wij willen u vragen de benodigde veterinaire onderzoeken uit te laten voeren door een erkend keuringsdierenarts:
Wij willen u vragen alle veterinaire gegevens in te sturen voor 1 januari 2024.
Naast de hengsten die geselecteerd worden op de eerste bezichtiging, kan de selectiecommissie nog enkele wildcards selecteren tijdens de KWPN Hengstenkeuring in Ermelo. Om in aanmerking te komen voor een wildcard dient de hengst te zijn geprimeerd, volledig röntgenologisch en klinisch (keuringen maximaal 3 maanden oud) te voldoen aan de KSS-eisen en acceptabel te zijn bevonden door de veterinaire commissie van KWPN Select Sale.
Zowel verkopers als bieders/kopers worden verondersteld de voorwaarden te kennen.
Veilingvoorwaarden2024: Springhengsten - Dressuurhengsten
2023: Spring- en dressuurhengsten
2022: Spring- en dressuurhengsten
2021: Springhengsten - Dressuurhengsten
2020: Springhengsten - Dressuurhengsten
2019: Springhengsten - Dressuurhengsten
2018: Springhengsten - Dressuurhengsten
2017: Springhengsten - Dressuurhengsten
Dan is JongKWPN vast en zeker iets voor jou! JongKWPN biedt een gevarieerd programma.